niedziela, 17 maja 2015

Rower: European Cycling Challenge 2015

 Jeździsz na rowerze do pracy/szkoły/sklepu/znajomych etc.? A słyszałeś już o European Cycling Challenge? Nie? To najwyższa pora to nadrobić!
 
European Cycling Challenge 2015 - ECC2015 jest rywalizacją między zespołami miast złożonymi z rowerzystów, która się odbywa w dniach 1-31 maja 2015 r. Rywalizacja jest otwarta dla każdego mieszkańca uczestniczących miast oraz osób dojeżdżających do nich do pracy/szkoły/na uczelnię lub w innym celu. Z polskich miast są to: Gdańsk, GdyniaŁódź, Warszawa i Wrocław.

Aby wziąć udział w ECC2015, dołącz do zespołu swojego miasta zakładając swój profil na stronie rywalizacji (link), zainstaluj darmową aplikację Cycling365 w swoim smartfonie i za jej pomocą rejestruj podróże rowerowe. Podróże można również zarejestrować poprzez stronę internetową importując plik w formacie .gpx lub wprowadzając trasę ręcznie. Można więc uzupełnić o przejazdy, które odbyło się pierwszej połowie maja ;)


UWAGA! Liczą się podróże, w których rower może zastąpić inny środek transportu (np. samochód, motorower) w trakcie dojazdów. Przejazdy rowerem w celach sportowych nie liczą się w rywalizacji.

Ja już dołączyłam i wspieram Warszawę, która w ubiegłym roku wygrała tę rywalizację. Aktualnie prowadzi Gdańsk, drugie miejsce zajmuje Wrocław a trzecie Warszawa. Na czwartym miejscu jest Rzym. Czyli polskie miasta królują w rankingu :)

W rywalizacji można również dołączyć do poszczególnych zespołów utworzonych w ramach drużyny głównej, czyli miasta które się wspiera. Ja dołączyłam do drużyny Rowerowy Świat i Bemowiacy.

 Ty też dołącz teraz i baw się dobrze! :)

‪#‎ECC2015‬ ‪#‎ECC‬ ‪#‎EuropeanCyclingChallenge‬ ‪#‎rower‬ ‪#‎komunikacjamiejska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz! :)
Pozdrawiam i zapraszam także na:
www.facebook.com/zabieganna